У січні 2020 року на Волині зібрано 680,7 мільйона гривень податкових платежів, які адмініструють територіальні органи ДПС у Волинській області. Таким чином, у перший місяць нового фінансового року платники податків спрямували до бюджетів на 15 відсотків податків більше ніж у січні 2019 року.

«Плюс 89 мільйонів гривень надходжень до бюджетів проти аналогічного періоду торік – загалом вдалий початок фінансового року, що свідчить про відповідальну позицію платників податків Волині та належний процес адміністрування з боку фахівців ДПС. Зазначу, що наша системна робота з протидії можливому використанню схем мінімізації податків – теж важлива передумова стабільного наповнення бюджетів. Саме завдяки запобіганню  з боку ДПС ризиковим операціям, до яких вдаються окремі  бізнес-структури,  реальний сектор економіки отримує більш сприятливі умови для прозорої діяльності», - наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Олег Гирикович.

Як повідомили в управлінні податкового моніторингу ГУ ДПС у Волинській області, у січні 2020 року до держбюджету сплачено 305,5 мільйона гривень податків, а до місцевих бюджетів - 373,7 мільйона гривень податкових платежів.

Сектор комунікацій Головного управління

 ДПС у Волинській області