Підприємці-фізичні особи Волині в середньому щомісяця подають 16,3 тисячі декларацій в режимі online. Про це свідчать результати опрацювання звітних документів, які подали підприємці-фізичні особи області через Електронний кабінет протягом 2019 року.

Зокрема, торік із 293 тисяч поданих декларацій підприємців-фізичних осіб Волині 196 тисяч надійшло до ДПС за посередництвом телекомунікаційного зв’язку.

Кількість користувачів електронного формату спілкування з податковою службою серед представників підприємництва щоразу зростає, оскільки зручна дистанційна взаємодія з ДПС економить час, - констатують в Головному управлінні ДПС у Волинській області. 

«Звичайно ж у Центрах обслуговування платників при державних податкових інспекціях кожен платник податків завжди отримує адміністративні та інші послуги належної якості, безпосередньо спілкуючись з працівником ДПС. Водночас ми активно пропагуємо перехід на електронний формат звітування. Електронний кабінет платника дозволяє не лише сформувати звітну декларацію, а й сплатити податки до бюджету, використовуючи платіжні системи. Саме такому спілкуванню з ДПС надають перевагу юридичні особи. Сподіваємося, що представники малого і середнього бізнесу максимально долучатимуться до використання сучасних інформаційних технологій», - зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Олег Гирикович.

 

 

Сектор комунікацій Головного управління

 ДПС у Волинській області