Сторінка на стадії наповнення

Гранатові можливості для Бізнесу громад

Агенція регіонального розвитку Волинської області розпочинає відбір спроможних МСП (наявна балансова вартість та оборот п-ва) із  інвестиційним та інноваційним потенціалом для  залучення коштів від уряду Японії за підтримки ЮНІДО із метою сприяння відновленню промисловості України з використанням нових технологій японських компаній.

Луцький національний технічний університет запрошує на навчання

Луцький національний технічний університет запрошує на навчання на ОС Бакалавр за 61 освітньою програмою https://lntu.edu.ua/uk/abituriyentu_/umovy-vstupu/umovy-vstupu-dlya-vypusknykiv-shkil здобувачів, які користуються спеціальними умовами вступу, зокрема учасників бойових дій, які мають право вступати за результатами співбесіди замість здачі національного мультипредметного тесту на навчання на денну та заочну форму. Для цього вам необхідно звернутись у наш університет в період з 2 липня по 10 липня для реєстрації пільги, створення електронного кабінету вступника та подачі заяви на проходження співбесіди. Дати здачі співбесіди: 9 липня, 13 липня, 16 липня, 19 липня. Для детальної консультації просимо звертатись за тел. 0990846402 Рябих Наталя. Луцький національний технічний університет запрошує на навчання на ОС Магістр за 49 освітніми програмами https://lntu.edu.ua/uk/abituriyentu_/umovy-vstupu/abituriyentu_/umovy-vstupu/umovy-vstupu-dlya-zdobuttya-stupenya-mahistr здобувачів, які користуються спеціальними умовами вступу, зокрема учасників бойових дій, які мають право вступати за результатами співбесіди замість здачі ЄВІ та ЄФВВ на навчання на денну та заочну форму. Для цього вам необхідно звернутись у наш університет в період з 2 липня по 26 липня для реєстрації пільги, створення електронного кабінету вступника та подачі заяви на проходження співбесіди. Дати здачі співбесіди замість ЄВІ та фахового вступного випробування замість ЄФВВ: 17 липня, 18 липня, 23 липня, 26 липня, 27 липня. Для детальної консультації просимо звертатись за тел. 0990846402 Рябих Наталя.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє, що в Державному аграрному реєстрі припинено прийом заявок на окрему бюджетну субсидію у розмірі 4 тис. грн на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення для виробників сільськогосподарської продукції, що мають у власності та/або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення. Друга хвиля прийому заявок за цим напрямом розпочнеться в липні, про що буде повідомлено додатково.

послуги медіації для мешканців громади  в рамках Програми «Справедливість для всіх»

послуги медіації для мешканців громади в рамках Програми «Справедливість для всіх»

З метою надання методичної допомоги працівникам надавачів соціальних послуг територіальних громад області, щодо забезпечення доступу мешканців громад області до послуги медіації, інформуємо наступне.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє, що 25-го червня 2024 року, о 10 годині в Державному аграрному реєстрі розпочнеться прийом заявок на окрему бюджетну субсидію у розмірі 4 тис. грн на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення для виробників сільськогосподарської продукції, що мають у власності та/або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення. 27-го червня, о 10 годині в Державному аграрному реєстрі розпочнеться прийом заявок на спеціальні бюджетні дотації для утримання корів, кіз та/або овець. • Спеціальна бюджетна субсидія для аграріїв, які мають у власності від 3 до 100 корів (усіх напрямів продуктивності) передбачається виплата по 7 тис. грн на кожну голову. • Спеціальна бюджетна субсидія для аграріїв, які утримують маточне поголів’я кіз та/або овець від 5 до 500 голів - у розмірі 2 тис. грн на одну голову. Подати заявки на отримання бюджетної допомоги можуть аграрії усіх областей окрім територій, тимчасово окупованих та зони активних бойових дій. При реєстрації у ДАР заявок на суму, що відповідає затвердженому обсягу бюджетних коштів, подання заявок припиняється. Про що буде оголошено в ДАР та на сайті Мінагрополітики. Підтримка надається відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 № 918.