Фото без опису

20.08.2019

Кожна фактична перевірка волинських фіскалів у місцях масового відпочинку громадян на Волині була результативною. Із 40 перевірених без попередження суб’єктів господарювання в курортній зоні виявлено 74 порушення норм чинного законодавства при застосуванні касової техніки.

Як з’ясувалося в ході перевірок, представники бізнесу найчастіше «грішать» недотриманням порядку обліку товарів та не завжди правильно проводять операції через касовий апарат.Зокрема, волинські фіскали встановили 39 та 21 порушення відповідно. Окрім того, фіскали виявили 12 порушень безпосередньо при проведенні касових операцій і 2 випадки здійснення розрахункових операцій без РРО платником єдиного податку всупереч вимогам закону, який зобов’язує реалізовувати підакцизну продукцію через РРО.   

Нагадаємо, що контрольно-перевірочні заходи в санаторно-курортних зонах Волинської області тривають з початку відкриття сезону відпочинку.

Попередньо волинські фіскали спільно із державними органами та органами місцевого самоврядування провели співбесіди та зустрічі з платниками податків. В ході діалогу з представниками підприємництва наголошувалося на необхідності здійснювати легальну діяльність, правильно обліковуючи готівку та застосовувати зареєстровані реєстратори розрахункових операцій.

 Отож, якщо органи місцевого самоврядування чи громадяни володіють інформацією про порушення закону в курортних зонах, зокрема щодо неналежного оформлення трудових відносин чи продажу підакцизних товарів, вона буде вкрай важлива для організації проведення перевірок бізнесменів-порушників, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Нагадаємо, що про факти реалізації, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, можна повідомити  за номерами телефонів у м. Луцьк  (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області) або (0332) 724414 (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою:  43010 м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області