Кордон-835 об’єднав у фестивалі Добросусідства понад 3 тисячі людей

Дата: 22.08.2019 18:27

19.08.2019

Тимчасовим пунктом перетину Кречів-Крилів, який на пів доби з української сторони було відкрито 18 серпня 2019 року в районі прикордонного знаку № 835, скористалося понад 3 тисячі людей. Зокрема, 1513 осіб перетнули кордон в напрямку Польщі, ще 1495 осіб – прибули в Україну.

Понтонний міст об’єднав два береги Західного Бугу вздовж державного кордону  у рамках Європейських Днів Добросусідства. Культурно-мистецька програма свята, крім взаємопроникнення культур через виступи художніх творчих колективів, передбачала дитячі та молодіжні розваги, виставку-продаж робіт народних умільців, презентації та майстер-класи Прибужанської кухні.

Митне оформлення та митний контроль під час фестивалю забезпечили посадові особи митного поста Володимир-Волинський.

За метеріалами Волинської митниці ДФС