НАГАДУВАННЯ

Аналітична записка щодо роботи Служби у справах дітей та кількості рейдів обстеження сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та сімей, у яких виховуються діти-сироти/діти позбавлені батьківського піклування протягом 2023 рок

У громаді  в 2022 році створена Служба у справах дітей, соціального захисту населення. Служба займається своєчасним та оперативним виявлення сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та не отримують соціальні послуги / не перебувають на обліку служби у справах дітей, та організацією соціального захисту дітей з таких сімей в межах взаємодії надавачів соціальних послуг та служб у справах дітей. Службою проводиться щомісячний соціальний супровід сімей, у яких виховуються діти-сироти/діти позбавлені батьківського піклування (дві сім'ї, в загалом 4 дитини-сироти). Соціальний супровід сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах. На обліку у служби знаходиться одна сім'я де батьки ухиляються від батьківських обов’язків,  де виховується 4 неповнолітні дитини та 2-ві зняті з обліку із набуттям повноліття. Окрім цього є ще чотири сім'ї, які стоять на місцевому обліку СЖО у громаді. Службою у справах дітей також іде супровід дітей внутрішньо переміщених.