Фото без опису

21.08.2019

Посадові особи Волинської митниці ДФС виявили у транспортних засобах, що в’їжджали в Україну через пункти пропуску,  розташовані на українсько-білоруському кордоні, майже 3,5 тисяч пачок прихованих цигарок з акцизними марками Білорусії, проте без акцизних марок України.

Зокрема, через пункт пропуску Дольськ водій – громадянин України намагався незаконно, з приховуванням від митного контролю, перемістити 1500 пачок торгової марки «Фест» на загальну суму 33600 грн. Для виявлення схованки митникам довелось демонтувати носову частину та настил підлоги «VOLKSWAGEN TRANSPORTER». За приховування від митного контролю з улаштуванням тайника у чоловіка вилучили і цигарки, і автомобіль. Відповідно до ст.. 483 Митного кодексу України вони підлягають конфіскації за рішенням суду.

А в пункті пропуску Доманове перемістити тютюнові вироби намагалися один за одним водії двох ванФото без описутажівок – громадяни Білорусії. Один з них 860 пачок «Мінська» поклав у спальному відділенні кабіни авто. Вартість підакцизного краму – 9720 грн. Другий – 1120 пачок вартістю 25752 грн склав у ящику для інструментів причепа.

Фото без описуКрім вилучення обмеженого до ввезення в Україну товару, усім доведеться сплатити штраф у розмірі повної вартості предметів правопорушення. Загалом 3480 пачок конфіскованих цигарок оцінені у майже 70 тисяч грн.

За матеріалами Волинської митниці ДФС