Фото без опису

Шановні жінки з сільських громад, запрошуємо вас прийняти участь у Великому Дослідженні, щоб разом знайти можливості розвитку для Вас!

Ми досліджуємо, як змінилося життя сільських жінок через війну в Україні, ваші історії та думки допоможуть нам краще зрозуміти вплив цих подій та розробити ефективні заходи підтримки. Ваші відповіді допоможуть розкрити потреби та виклики, які впливають на жінок та дівчат у сільських громадах.

Опитування відбувається у форматі заповнення Google-опитувальника, який пропонує варіант анонімного та неанонімного заповнення.

Серед тих, хто готові поділитися своєю контактною інформацією, ми проведемо розіграш планшетів та інших корисних гаджетів для навчання та роботи. Закінчення опитування 31 травня 2024 року та до 28 червня буде оголошено переможниць.

Заповнюйте анкету за посиланням https://forms.gle/sut6zxHALWehd4aT9

Розповідайте про опитуванням своїм знайомим та колегам, діліться посиланням  разом ми зробимо значний крок у напрямку змін!

Заздалегідь дякуємо за Вашу участь та допомогу у створенні кращого середовища для сільських жінок в Україні!