СУБ’ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ, РОБОТА ЯКИХ ПОВ’ЯЗАНА З ПЕСТИЦИДАМИ

Особи, діяльність яких пов’язана з організацією робіт із застосуванням пестицидів або з проведенням робіт з їх транспортуванням, зберіганням чи торгівлею, повинні мати посвідчення про право роботи з пестицидами

Порядок одержання посвідчення про право роботи з пестицидами визначається Постановою Кабінету Міністрів України від 09.05.2023 № 458.

Посвідчення про право роботи з пестицидами видається управлінням фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області після проходження навчання з питань безпечного поводження з пестицидами та перевірки знань шляхом письмового тестування.

Термін дії посвідчення про право роботи з пестицидами становить два роки.

Детальну інформацію можна отримати звернувшись до управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області за телефоном +380(332)77-24-07 та адресою місто Луцьк вулиця Мирослава Скорика, 10В.