Фото без опису

Велимченська сільська рада нагадує громадянам, які мають у власності чи користуванні земельні ділянки, що в термін до 25 серпня 2023 року необхідно сплатити земельний податок за поточний рік.

Плата за землю (земельний податок) нараховуються  відповідно до Податкового кодексу України згідно ставок, які встановлені та затверджені рішеннями Велимченської сільської ради:

від 29 червня 2022 року № 18/4 “Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку”;

Положення та норми даного рішеня застосовуються при нарахуванні земельного податку у 2023 році.

У випадку несвоєчасної сплати податку буде нарахована пеня та штраф за кожен протермінований день.

Шановні громадяни! Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримування закладів дошкільної, культури та інше.

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.