Шановні жителі громади зверніть увагу! Ратнівська  філія ПрАТ "Волиньобленерго" повідомляє: 22 березня відбудеться відключення електроенергії в селі Велимче Велимченської громади  з 09:30 до 16:00 год.

Шановні жителі громади зверніть увагу! Ратнівська філія ПрАТ "Волиньобленерго" повідомляє: 22 березня відбудеться відключення електроенергії в селі Велимче Велимченської громади з 09:30 до 16:00 год.

Народний аматорський колектив "Троїстих музик"

Колектив троїстих музик заявив про себе наприкінці 80-х років, а утвердився у 1988 році. Він був створений під керівництвом художнього керівника Велимченського будинку культури Івана Летича.

Зразковий фолькльорний колектив «Золота криниця»

Дитячий зразковий фольклорний колектив «Золота криниця» с.Велимче створений на базі Велимченського сільського клубу в 1989 році. У колективі беруть участь 30 талановитих, дзвінкоголосих учнів Велимченської ЗОШ. Основу репертуару складають українські стародавні пісні: колядки, щедрівки, веснянки, обжинкові, купальські, ягідні та духовні пісні.