ЗРОБЛЕНО В УРАЇНІ.

Підсумки пів року Зроблено в Україні: вже маємо 17 нових офісів, що працюють для підтримки мікро- та малого бізнесу 💪

Це Суми, Чернігів, Чернівці, Кривий Ріг, Кам’янець-Подільський, Хмельницький, Полтава, Ужгород, Одеса, Вінниця, Дніпро, Львів, Обухів, Звягель, Житомир, Запоріжжя та Миколаїв. А загалом у планах до 80 представництв по всій Україні.

За пів року роботи фахівці центрів зайнятості, на базі яких відкриті представництва «Зроблено в Україні», надали понад 4️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ консультацій!

У представництві «Зроблено в Україні» можна дізнатись про грантові можливості.

Також фахівці консультують щодо програм служби зайнятості, таких як:

️ваучер на навчання

️програми навчання та перенавчання в Центрах профтехосвіти ДСЗ

️допомога з пошуком та підготовкою кадрів

️компенсація за працевлаштування ВПО

️компенсація за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю та інші

📌Офіси «Зроблено в Україні» для бізнесу — частина національної платформи «Зроблено в Україні», ініційованої Президентом Володимиром Зеленським. Політика реалізується Міністерство економіки України на базі центрів зайнятості. Мета платформи — розвиток вітчизняного виробництва та підтримка українського бізнесу.