відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.04.2024 № 385 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах державних підприємств «Міжнародний дитячий центр «Артек», «Український дитячий центр «Молода гвардія» і в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей, за принципом «гроші ходять за дитиною»» сім’ї з дітьми мають право прийняти участь в експериментальному проєкті щодо надання дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, послуг з оздоровлення та відпочинку за принципом «гроші ходять за дитиною»:

 1. Отримувач (мати, батько) може відправити дитину (дітей) на відпочинок в одному із закладів, що розміщені за посиланням: е-Оздоровлення. Пошук закладів для власників спеціальних банківських рахунків. За цим самим посиланням можна перевірити наявність отримувача і дітей в Переліку отримувачів за РНОКПП (ідентифікаційний номер). Така функція є в декількох закладках і в е-ОЗДОРОВЛЕННЯ і в ПОШУК ЗАКЛАДІВ.
 2. Отримувач повинен відкрити картку е-Оздоровлення в Приват Банку.
 3. Дочекатися зарахування коштів на карту і протягом трьох місяців з дня зарахування використати їх в обраному Закладі.
 4. Спочатку потрібно обрати заклад та подати заявку на сайті за попереднім посиланням в розділі «Пошук закладу» та, встановивши позначку навпроти тексту «е-Оздоровлення (для власників спеціальних банківських рахунків)» в обраному Закладі подати заявку у вкладці «Подати заявку»).
 5. В узгоджену з Закладом дату прибути з дитиною та оплатити за відпочинок.
 6. Відкрити карту можна до 25.11.2024, а оплатити за путівку – до 25.12.2024.

 

Для участі в програмі необхідно щоб виконувалися одночасно три умови:

 1. Сім’я отримує допомогу малозабезпеченим сім’ям.
 2. І дитина, віком від 7 до 18 років перебуває на обліку як пільговик і інформація по ній знаходиться в Реєстрі пільговиків з діючою категорією "Дитина з багатодітної сім'ї".
 3. Дитина не оздоровлювалася в дитячому центрі «Артек» в поточному році.

Або:

 1. Сім’я отримує допомогу малозабезпеченим сім’ям.
 2. І дитина, віком від 7 до 18 років перебуває на обліку як дитина з інвалідністю (крім підкатегорії А), (здатна до самообслуговування).
 3. Дитина не оздоровлювалася в дитячому центрі «Артек» в поточному році.