Фото без опису

Фінансова підтримка роботодавців.

Розширено програму фінансової підтримки роботодавців на період воєнного стану за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Наразі сума компенсації становить 8000 грн на місяць.

З 27 грудня 2023 року компенсація надається протягом 3-х місяців з дня працевлаштування ВПО (які отримали статус після 24 лютого 2022 року), а також - протягом 6 місяців - якщо ВПО має інвалідність.

Як подати заявку?

зареєструйтесь або авторизуйтесь на порталі Дія в кабінеті громадянина за допомогою електронного підпису. Дія знайде вас у переліку отримувачів виплат Пенсійного фонду України;

заповніть заявку, перевірте дані про роботодавця та надайте інформацію про ВПО, виберіть період, за який потрібно отримати компенсацію;

підтвердіть подальше працевлаштування ВПО;

Дія здійснить перевірку особи в Реєстрі ВПО, після цього введіть дані розрахункового рахунку для отримання коштів і підпишіть заявку за допомогою електронного підпису.

Дія сформує заявку та відправить її до регіонального підрозділу Державної служби зайнятості за місцем фактичного ведення роботодавцем своєї діяльності .

Звертаємо увагу Послуга доступна для роботодавців, які працюють на підконтрольній території України та перебувають на обліку як платники податків.Прозорий механізм компенсації забезпечує підтримку українського бізнесу, сприяє створенню нових робочих місць, покращенню умов життя внутрішніх переселенців та їх професійному розвитку у рідній країні.