ДО УВАГИ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ !

На обліку в органах Пенсійного фонду України в області перебуває понад 45 тис. одержувачів пенсії по інвалідності з середнім розміром пенсійної виплати 2743,87грн., 2300 волинян пересуваються на колісних кріслах.

Особам з інвалідністю, для яких строк повторного огляду медико - соціальною експертною комісією (МСЕК) припадає на період карантину (з 12 березня 2020 року по 30 листопада 2021 року), у разі пропуску цього строку виплата пенсій по інвалідності не зупиняється.

Пенсія виплачуватиметься в розмірі, визначеному з урахуванням групи інвалідності, попередньо встановленої МСЕК.

Після завершення карантину розмір виплаченої пенсії особі з інвалідністю буде перераховано на підставі заяви та результатів перекомісії.Станом на 01.11.2021 продовжено виплату пенсій 630 особам БЕЗ ПОТРЕБИ ЗВЕРНЕНЬ ДО ОРГАНІВ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ.

МИ ПРАЦЮЄМО ЩОБ ВАМ БУЛО КОМФОРТНО !

Заступник начальника Головного

управління Пенсійного фонду України у                                               Тетяна КОШЛАТА

Волинській області Начальник відділу

обслуговування громадян №9(сервісний                                                Лариса Заліпа