Шановні жителі громади!

          21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Для кожного свідомого громадянина нашої держави ця важлива пам’ятна дата є символом незламності духу українців, які під час Помаранчевої революції та Революції Гідності жертовно виборювали громадянські права і свободи, європейське майбутнє країни для нинішнього і прийдешніх поколінь.  

          Буремні, сповнені героїзму, революційні сторінки нашої новітньої історії засвідчили всенародне прагнення жити в державі, де людська Гідність і Свобода є визначальними цінностями.

          Вічна пам'ять і слава Героям Небесної Сотні, які віддали свої життя під час Революції Гідності, а також кращим синам і донькам України, які загинули смертю героїв у війні з російським агресором. Честь і хвала  патріотам, що нині відстоюють територіальну цілісність Української держави, та усім громадянам, які натхненною і самовідданою працею будують вільну, незалежну Україну.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,

Ольга Черен, голова Ковельської районної державної адміністрації

В’ячеслав Шворак, голова Ковельської районної ради 

 

 

Шановні аграрії, ветерани сільськогосподарського

 виробництва!

За доброю традицією, у третю неділю листопада, в Україні вшановують представників славного хліборобського роду, творців продовольчого достатку держави.

Це свято людей, покликання яких – бути справжніми господарями на землі, невтомних, щедрих на добро і безмежно відданих справі, якій присвятили своє життя.

Високо цінуючи зусилля аграріїв краю у справу соціально-економічного зростання Ковельщини, висловлюємо вдячність трудовим колективам сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, їх керівникам, власникам особистих селянських господарств, усім, хто щоденно дбає, аби в кожній родині було вдосталь вітчизняних продуктів харчування, завдяки зусиллям яких Україна з року в рік зміцнює свої позиції з виробництва сільгосппродукції в Європі та світі.

Відрадно, що представники агробізнесу Ковельського району йдуть в ногу з часом, активно застосовують новітні технології виробництва сільськогосподарської продукції, сміливо освоюють вирощування культур, які користуються попитом не лише на внутрішньому, а й зовнішньому ринках.

Не менш важливо, що сільгоспвиробники краю, у переважній більшості, підтверджують репутацію соціально відповідального бізнесу, як сумлінні роботодавці, платники податків, які належно оцінюють працю людей, дбають про раціональне використання земельних ресурсів, сприяють розвитку громад. Завдяки Вашим зусиллям відроджуються українські села, міцнішою стає країна.

Честь і хвала та доземний уклін Вам, дорогі хлібодари, за подвижницький труд та синівську любов до отчої землі, за що, без перебільшення, заслуговуєте на всенародне визнання і пошану!

Від щирого серця бажаємо Вам нових здобутків у благородній, суспільно значимій праці, потужних інвестицій, стабільно високих прибутків та  піднесення потенціалу вітчизняного агропромислового виробництва.

Хай рясними врожаями завжди колосяться ниви засіяних Вами добрих справ, а Всевишній щедро благословляє Вас і Ваші родини здоров’ям, достатком, миром і благополуччям.

 

 

З повагою,

Ольга Черен, голова Ковельської районної державної адміністрації

В’ячеслав Шворак, голова Ковельської районної ради